Menu

O nas

Poradnia fizjoterapeutyczna Gaja Med

Treść w przygotowaniu...

 

Gaja Med to także...

Przedszkole

Naszym głównym cele jest stworzenie miejsca przyjaznego dzieciom, to właśnie z myślą o dzieciach wyselekcjonowaliśmy najbardziej rozwijające i ciekawe zajęcia dla najmłodszych. W Punkcie Przedszkolnym Gaja zajęcia oraz terapia prowadzane są w miłej atmosferze zabawy. Głównym celem zajęć i terapii jest indywidualny rozwój oraz nabycie samodzielności. Dla nas rozwój dziecka jest równoznaczny ze stymulowaniem rozwoju na rożnych płaszczyznach, między innymi fizycznej, społecznej, intelektualnej oraz emocjonalnej. zapewniamy dzieciom bezpieczeństwo, które jest podstawą do rozwoju. Nasza placówka promuje zdrowy tryb życia oraz przedstawia korzyści bycia blisko natury.

Punkt Przedszkolny Gaja znajduję się w budynku dostosowanym dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo, dzieci z niepełnosprawnością ruchową po placówce mogą poruszać się swobodnie, ponieważ brak w niej barier architektonicznych.

Punkt Przedszkolny Gaja posiada sale wyłącznie na parterze. Posiada dwie duże pomieszczenia do zajęć dydaktycznych, leżakowania oraz zabawy dzieci, jedną sale przeznaczoną do indywidualnej terapii, łazienkę, szatnie oraz kuchnie do wydawania posiłków (catering).